O Angličtině pro děti


This is me and my son
This is me and my son
London Eye 2016
London Eye 2016
Seven Sisters 2018
Seven Sisters 2018

O mně

Jmenuji se Lucie Střelková a jsem nadšená lektorka Anglického jazyka. Mezi moje zájmy patří cestování, nejlépe po Anglii. Mám za sebou studijní pobyt v Londýně a Kanadě. Vlastním také certifikát FCE a neustále se vzdělávám v jazykové oblasti i v oblasti pedagogiky. Více ZDE

Kromě individuání výuky dětí a dospělých vedu skupinové kroužky angličtiny pro děti od 3 let. Učím již od školního roku 2014/15 ve spolupráci se Základními školami, Mateřskými školami a Mateřskými centry v Táboře, Mladé Vožici a okolí. V současnosti učím přibližně 100 dětí ve 10 - 13 skupinkách. Od  rodičů žáků se setkávám s nadšenými ohlasy a to mne motivuje k další práci s dětmi. Pokroky jsou viditelné již po několika měsících, angličtina děti baví a začínají chtít mluvit anglicky.

Brighton Pier 2018
Brighton Pier 2018

Učíme se přirozenou cestou a bez biflování

Anglický jazyk se učíme přirozeně, pomocí písniček, her a pohybových aktivit. Cílem je vypěstovat pozitivní vztah k cizímu jazyku a nebát se mluvit nahlas anglicky. Děti si rády zpívají anglické písničky a snadno si tak zapamatují důležité fráze i gramatiku.

Angličtina formou her, písniček a zábavných aktivit děti baví a motivuje

Motivace

Děti školního věku mají často problém mluvit nahlas anglicky, protože školní výuka je zaměřená především na psaní, čtení a gramatiku. Ústní projev je přitom nejdůležitější. Proto veškeré materiály v kurzech používáme především jako podklad pro konverzaci. V kurzech máme také dostatek prostoru na hry a pohybové aktivity, děti si tak snadno zafixují cizí jazyk s pomocí pohybové paměti. Velký důraz je kladen na názornou formu výuky s použitím různých pomůcek.